0505 700 6855

Plise Perde

Plise Perde

Plise perde bir çok alanda ısı, ışık ve ses kontrolü sağlayan bir perde modelidir. Plise perdeler ev, ofis, kış bahçesi, cam balkon, tavan perdesi, çatı perdesi, eğimli ve geometrik pencereler, otomobil ve teknelerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Genellikle geometrik pencereler için bir çok çözüm sunmakta ve kumaşlar rahatlıkla yıkanabilmektedir.

Plise perde sistemleri; aşağıdan yukarı ve yukarıdan aşağı şekilde rahatlıkla çalıştırılabilir. Bu sayede ısı ve ışık geçirgenliği kontrolü kolayca oluşturmaktadır. İstenildiğinde gece gündüz modeli sayesinde güneşlik veya tül perde şeklinde de kullanılabilmektedir. Montaj profiline vidalanarak ya da istenilirse hiç bir yer delinmeden yapıştırılarak uygulanabilmektedir. Cam balkon sistemi gibi tüm aksesuar ve kumaşları dış mekan şartlarına uygun olarak üretildiğinden rahatlıkla montajı yapılmaktadır.

Tüm cam balkon ve diğer kullanım alanlarına uygun olan plise perde sistemi beyaz, antrasit, krem, turkuaz, koyu kahve, bej, kahve, siyah, sarı gibi bir çok renk alternatifine sahiptir.

 

Yorum Yapın

Sohbeti Başlat
Gürol Alüminyum
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?