0505 700 6855

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Gelen bütün teklifler sıraya konulur sonra işlem sırası geldiğinde projeniz fiyatlandırılır.

Yurtiçi fiyat tekliflerimizde cam dahil fiyat verilmemektedir. Yurtdışı işlerinde projeye göre cam dahil fiyat verilebilir.

Evet özel tasarım profiller üretiyoruz.

Statorlar ve rotorlar ana ürünlerimizdir. Bu statorlar ve rotorlar, çeşitli AC / DC / PMDC / BLDC motorları için uygulanır. Seçenekler için 250'den fazla kalıp türü vardır. Müşterilerin hedeflerini ve taleplerini karşılamak için kalıp geliştirme yeteneğine sahibiz. Ayrıca şaft ve sarım hizmeti veriyoruz; ancak bu hizmet sipariş miktarına bağlıdır. Alüminyum döküm rotor ve rotor tornalama sağlıyoruz. DC motorlar için mıknatıslara gelince, bu tür bir hizmet sunmuyoruz.

Paslanmayı önlemenin en yaygın yolları üç yöntemdir. VIC kağıdı - ekstra maliyete ihtiyacınız var !! VIC kağıdı havadaki nemi emebilir. Ayrıca tüm stator ve rotorlara pas önleyici yağ püskürtüyoruz. Ayrıca tornalama / tornalama sonrası rotorlara pas önleyici boya uygulanacaktır.

Evet, rotorlarda alüminyum döküm sağlıyoruz. Farklı uygulamalara göre, motorların alüminyum kalıp dökümü farklıdır. Müşterilerimizin en iyi alüminyum döküm yöntemini seçmelerine destek olmak için tamamlanmış veri tabanına sahibiz. Elbette, müşterilerimizin tasarımlarına göre alüminyum döküm kalıbı geliştirmelerine de destek olabiliriz. Alüminyum malzememiz 998 saf alüminyumdur. Ayrıca, ACD12 kalıp dökümünü bileşik metal malzeme ile de sağlıyoruz.

Evet, numuneyi ücretsiz olarak sunabiliriz ancak navlun bedelini ödemiyoruz. Örnek sipariş onaylandıktan sonra, lütfen bize Ekspres hesap numaranızı verin. Müşterilerin Ekspres hesabı yoksa, müşterilerin EMS ekspres (posta servisi) ile numune göndermelerine yardımcı olabiliriz. EMS ekspres navlun ücreti, sevkıyattan önce bize T / T olmalıdır.Numune geliştirmek için lazer kesim ile numune sağlayabiliriz. Ancak lazer kesim numune ücreti müşteri tarafından karşılanmalıdır. Resmi (deneme) emri olduğunda bedel iade edilecektir.

B2B tedarikçisi olduğumuz için ürünlerimiz genellikle 20 fitlik bir konteynerde (CY / FCL sevkiyatı) teslim edilir. Tüm statorlar ve rotorlar kartonlar içinde paketlenecek ve ahşap palet üzerine yerleştirilecektir. Daha sonra her palet plastik film ve demir şeritlerle sarılacaktır. CFS / LCL sevkiyatına gelince (bir adet 20 fitten az konteyner), ürünler tahta paletli ve demir şeritli büyük sert karton kutularda paketlenecektir. Ayrıca tahta sandık paketi sağlıyoruz. Demir kafesler de mevcuttur. Ancak tahta sandık ve demir kafeslerin ekstra ücrete ihtiyacı vardır.

Standart teslim süremiz, sipariş onayından sonraki 21 gündür. Bununla birlikte, teslim süresi sipariş miktarına göre doğrulanabilir. Fabrikamızda iki vardiya var yani günde 20 saat üretim yapıyoruz.Yoğun sezonda istikrarlı tedarik sağladığımızı vurgulamak isteriz. Yüksek sezonda kargoları zamanında teslim edemeyen diğer tedarikçilerin aksine üretim planını takip ediyor ve sipariş durumunu takip ediyoruz.

Satış sonrası hizmet: Yurtdışı müşterilerin bize ihtiyaç duydukları her an hizmet almaları önemlidir. Aşağıdaki hizmetleri gerçekleştiriyoruz:

▸ Kalıp kalıpları için ömür boyu bakım

▸ Sorun giderme için teknik destek

▸ Ücretsiz bakım

Üretimimiz ISO: 9001 yönetmeliğine göre takip edilmektedir. Kalite kontrol mühendislerimiz, üretim sırasında stator ve rotorların boyutlarını kontrol edeceklerdir. Ayrıca, tüm stator ve rotorlarımız CNC makinelerle damgalanmaktadır. Parametreler ayarlandıktan sonra, statorlar ve rotorlar otomatik olarak istiflenecektir. Ayrıca, eğriliği CNC'den de ayarlayabiliriz. Daha sonra rotorlar üretim sırasında otomatik olarak dönecektir. Seri üretimden sonra, QA'mız dış çapı ve şaft deliğini kontrol etmek için blok mastarları kullanacaktır.

Zengin OEM kasa tecrübemizle, "Bize tasarımınızı verin ve bırakın onu gerçekleştirelim!" Demekten gurur duyuyoruz. Mühendislerimiz silisli çelik laminasyonun özelliklerini iyi bilirler. Ayrıca sorunları hemen çözebilmeleri için yüzlerce kalıp satarlar. Müzakere sonrasında, sevkiyat sırasında herhangi bir hasar olması durumunda yurt dışı müşterilerimize belirli oranda yedek parça temin etmekteyiz.

Tawian'da motor endüstrisi için çok güçlü ve kapalı bir tedarik zinciri var. Müşterilerimizin hızlı numune almalarına destek olabiliriz. Kalıp bölümümüz. kısa sürede tasarımı değerlendirip teklif verebilir. İstikrarlı fiyat laminasyon ve esnek sevkiyat ve paketleme sağlıyoruz.

Sohbeti Başlat
Gürol Alüminyum
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?